Збірно-зварювальні столи 28 системи Siegmund, серія BASIC

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ЗВАРОЧНО-СБІРЧНИЙ СТОЛ SIEGMUND 28 СИСТЕМИ СЕРІЇ BASIC
Це чудовий робочий інструмент початкового рівня.
Стіл виготовлений із суцільнолитої сталевої плити S355J2+N, без плазмового азотування і чорниці, тому поєднує в собі всі плюси універсального кондуктора та бюджетну вартість, однак зажадає використання захисного спрею від прилипання зварювальних брызг.
ОСОБЛИВОСТІ СТОВ СЕРІЇ BASIC
Стіл серії Basic стане незамінним помічником на вашому виробництві під час складання конструкцій, які не потребують серйозного навантаження на боковину столу, позаяк у цій серії передбачені тільки нарізні отвори М12 в боковинах для кріплення легкого обладнання під час допомогою нарізних болтів 280543.ЗАСТОСУВАННЯ
Базові столи можуть бути з'єднані в єдиний робочий простір за допомогою упорів 281091.Базовий зварювально-монтажний стіл має горизонтальне/вертикальне розташування отворів кроком 100 мм.
Діаметр отворів становить 28 мм. Товщина плити приблизно 24,5-27 мм.
Для зручності на поверхню столу нанесена лінія координатної сітки з кроком 100 мм.
Стільниця без ребер жорсткості й оброблена з 5 сторін.
Можна зафіксувати упори з усіх 4 сторін стільниці на відстані 200 мм за допомогою нарізних отворів M12.
БУДЬТЕ РОЗШИРИТИ ФУНКЦІОНАЛ БАЗОВОГО СТОЛА SIEGMUND?
Додаткові опції для зварювального столу, як-от шкала, діагональна сітка зі шкалою, координаційна лінійка, сітка кроком 50 мм або діагональна сітка з різзю M8/M12/M16 — за запитом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bernd Siegmund GmbH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір столу | 1000×1000 мм |
| Товщина стільниці | Ок. 24.5 – 27 мм |
| Діаметр системних отворів | 28.15 мм |
| Міжосьова відстань на боковині | 200 мм |
| Висота столу (мм) | 850 мм |
| Твердість поверхні | ок. 165 - 220 Виккерсов |
| Матеріал стільниці | Сталь S355J2+N |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 850 мм |
- Ціна: від 102 434 ₴






Відправка з 24 травня 2026